Maldini: Vratio bih se da pomognem!

Izvor: Blic, 05.Nov.2009, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maldini: Vratio bih se da pomognem!

Legenda Milana Paolo Maldini priznao je italijanskim medijima da bi se rado vratio i pomogao ekipi Milana, ali na žalost ne na terenu, već iz direktorske fotelje.

Maldini je posle 15 sezona u Milanu i preko 1000 odigranih mečeva u karijeri letos okačio kopačke o klin, a o njegovom angažmanu u upravi kluba dosta se govorilo od tada.

"Mnogo sam dao za Milan i mnogo toga dobio za uzvrat. Osećam veliku ljubav prema Milanovim bojama, kao i veliku ljubav prema svima >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u klubu. Ako postoji šansa da uradim nešto pozitivno što će pomoći sadašnjoj ekipi uvek ću biti spreman", rekao je Maldini koga vide kao idealno rešenje za poziciju sportskog direktora "rosonera".

Milan u tekućoj sezoni deluje daleko slabije nego prethodnih godina, neki čak tvrde i da je ovo najslabiji tim sedmostrukog prvaka Evrope u poslednje dve decenije. Još jedan razlog više da se Maldini vrati i svojim prisustvom doprinese poboljšanju rezultata.

"Ovaj tim je vrlo ponosan i ipak zna da igra fudbal. Mislim da su se rezultati malo popravili jer su uspeli da izbalansiraju između Serije A i Lige šampiona", rekao je Maldini i, makar što se tiče LŠ, ukazao na svoje favorite.

"Barselona po meni ima najjači tim, mada je i moj prjatelj Karlo Anćeloti takođe dobro naoružan", rekao je Maldini.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.