Izvor: Sportske.net, 02.Dec.2015, 21:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maksimović: "Svašta bih rekao..."
Trener golmana Crvene zvezde Srđan Maksimović nije želeo da komentariše suđenje na meču sa Borcem iako je bilo evidentno da je imao šta da kaže na račun Milorada Mažića.
Fudbaleri Zvezde izgubili su danas na svom terenu sa 1:5 od Borca iz Čačka u osmini finala Kupa Srbije.
Navijači su zviždali sudijama kada su izlazili sa terena a Maksimović, koji je u tom trenutku davao izjavu televiziji Arenasport, rekao je da su zvižduci najbolji komentar.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
"Moja temperamentna strana bi svašta rekla, a razumna... Mogu da izreknem tu frazu da nismo imali rešenja za kontranapade gostiju. Čestitam im na prolazu u četvrtfinale", rekao je kratko Maksimović.
Trener Borca Milorad Kosanović rekao je da je posle prva dva lako postignuta gola njegova ekipa kontrolisala utakmicu.
"Danas su se stvari odvijale kako Borcu odgovara, ali znali smo da moramo da ih zaustavimo na sredini, da uradimo nešto gde smo najjači. Lako smo postigli prva dva gola, a onda je sve bilo pod našom kontrolom", rekao je Kosanović.
Čačanski Borac naneo je Crvenoj zvezdi prvi poraz posle četiri meseca.
Kosanović: Pričaće se da je Borac prekinuo Zvezdin niz pobeda
Izvor: Beta, 02.Dec.2015
Trener Borca iz Čačka Milorad Kosanović rekao je da su njegovi fudbaleri danas zasluženo pobedili Crvenu zvezdu sa 5:1 u osmini finala Kupa Srbije i da je lepo što će se o njegovoj ekipi pričati kao timu koji je prekiuno veliku seriju pobeda crveno-belih."Isto je meni 1:0 ili 5:1, trebalo je da...



