Makedonski desni bek u Voždovcu

Izvor: B92, 22.Jul.2014, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Makedonski desni bek u Voždovcu

Makedonski reprezentativac Tome Kitanovski novo je pojačanje Voždovca, čime je pojačao konkurenciju na poziciji desnog beka.

Doskorašnji fudbaler rumunske Univerzitatee iz Krajove je prošao mlađe selekcije Pelistera, a odigrao je i jednu utakmicu za seniorsku reprezentaciju.

Iako mu je osnovna pozicija desnog beka, može uspešno da pokrije i poziciju levog, kao i mesto desnokrilnog igrača.

Rođen je 19992. godine, a konkurent za mesto u startnih 11 biće mu šest godina stariji Duško Dunić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.