Majstorska asistencija petom Arnautovića u pobedi Intera VIDEO

Izvor: B92, 23.Dec.2023, 20:55

Fudbaleri Intera pobedili su Leče (2:0), u meču 17. kola Serije A.

"Nerazuri" su do trijumfa stigli zahvaljujući golovima Jana Biseka u 43, odnosno Nikoloa Barele u 78. minutu.

Naročito lepa akcija viđena je kod drugog pogotka, kada je Marko Arnautović petom prevario celu odbranu gostiju, tako da Bareli nije bilo teško da zapečati pobedu domaćih.

Što se tiče prvog gola, Bisek je pogodio glavom posle centaršuta Hakana Čalhanoglua.

Leče >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u 83. minutu ostao sa desetoricom na terenu, pošto je crveni karton zaradio Lamek Banda.

Inter drži prvo mesto na tabeli sa 44 boda, dok je Leče poražen prvi put posle pet utakmica i trenutno je 12. sa 20 poena.

U istom terminu, Verona je savladala Kaljari rezultatom 2:0, a vodeći gol postigao je Siril Ngonge u 53. minutu.

Samo minut ranije, tim sa Sardinije je ostao bez Antoana Makumbua, koji je zaradio drugi žuti karton.

Ubrzo, u 68. minutu na teren je za domaće ušao naš Darko Lazović, međutim, drugi rezervista, Milan Đurić, potvrdio je pobedu Verone u 90. minutu.