Majstorija Srbina: Sjajan gol Sergeja za preokret Lacija protiv Intera (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 17.Feb.2020, 01:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski fudbaler postigao prelep pogodak u 69. minutu i doneo trijumf svom timu u derbiju kola Serije A Lacio i Inter su Rimu odigrali meč koji će najverovatnije odlučiti ko će od ta dva tima da nastavi trku sa Juventusom za Skudeto. Odgovor je, bar za sada, - Lacio! Gosti su poveli preko Ešlija Janga u završnici prvog poluvremena i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U 48. minutu je Stefan De Vraj kao poslednji igrač odbrane sprečio Sergeja Milinkovića-Savića >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << da izjednači, ali ga je tom prilikom faulirao u kaznenom prostoru. Ćiro Imobile je preuzeo odgovornost, lopta je otišla u jednu, golman u drugu stranu. Ono što Sergej nije uspeo tada, jeste u 69. minutu. Iskoristio je ogromnu gužvu u kaznenom prostoru i pored četvorice igrača Intera majstorski poslao loptu u mrežu za preokret Lacija.Ispostavilo se da je taj pogodak bio ključan za tri boda domaćina. Pogodak Lautara Martineza u završnici meča je poništen zbog ofsajda.Juventus je posle 24 kola prvi sa 57 bodova, Lacio ima 56, a Inter 54 poena.Sergej Milinkovic-Savic puts Lazio ahead#LazioInter #SerieA #Lazio 2 - 1 #Inter pic.twitter.com/o0ptif0HHP— SIMPLY FOOTBALL(@MostafaMaki99) February 16, 2020