Majorka pobegla od opasne zone

Izvor: B92, 19.Apr.2022, 21:24

Fudbaleri Majorke pobedili su na svom terenu ekipu Alavesa rezultatom 2:1, u utakmici 33. kola španske LaLige.

Majorka je upisala osmu pobedu od početka šampionata i trenutno je 16. na tabeli sa 32 boda, odnosno uz meč više ima tri boda više od Granade koja je prva u zoni ispadanja.

Na drugoj strani, Alaves je poslednji tim lige sa 25 osvojenih bodova.

Majorka je golovima Abdona Praca u 11. i Vedata Murićija u četvrtom minutu sudijske nadoknade u prvom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poluvremenu povela sa 2:0, a konačan rezultat postavio je autogolom Antonio Railjo u 73. minutu.

Fudbaleri Majorke će u narednom kolu gostovati Barseloni, dok će Alaves dočekati Viljareal.