Majorka otkinula bod Valjekanu

Izvor: Sportski Žurnal, 19.Apr.2013, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rajo Valjekano ima sve manje šanse da se nađe među putnicima sa evro–kupove iz Primere.
(FOTO: Sports dekanostra)
Tim iz madridskog predgrađa remizirao je na gostujućem terenu sa „davljenikom“, ekipom Majorke – 1:1.
Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Poveo je Valjekano preko Pitija u sedmom, da bi pogotkom Alehandra Alfara u 12. minutu, domaćin došao do boda.
Semafor 32. kola Primere:
Majorka – Rajo Valjekano >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << 1:1 (Alfaro 12 – Piti 7)
16,00: Granada – Valjadolid
18,00: Real Madrid – Betis
20,00: Barselona – Levante
22,00: Valensija – Malaga
12,00: Hetafe – Espanjol
17,00: Deportivo – Atletik Bilbao
19,00: Osasuna – Real Sosijedad
21,00: Sevilja – Atletiko Madrid