Magija FA kupa – trećeligaš izbacio Njukasl

Izvor: B92, 07.Jan.2023, 22:18

Magija FA kupa – trećeligaš izbacio Njukasl

Fudbaleri Šefild venzdeja plasirali su se u četvrto kolo FA kupa, pošto su na svom terenu pobedili Njukasl sa 2:1.

Dvostruki strelac za ekipu iz Lige jedan bio je Džoš Vindes u 52. i 66. minutu.

Jedini gol za premijerligaša postigao Bruno Gimaraeš u 69. minutu.

Branilac trofeja Liverpul igra protiv Vulverhemptona. Taj meč je poslednji na programu i trenutno je u toku.

Ranije su se fudbaleri Vest Hema plasirali u četvrto kolo FA kupa, pobedivši >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u gostima Brentford sa 1:0.

U duelu premijerligaša odlučujući gol je postigao Mohamed Said Benrahma u 79. minutu.

Drugoligaš Grimzbi eliminisao je prvoligaša Barton, slavivši na svom terenu sa 1:0, golom Luisa Ričardsona u 76. minutu.

Plasman u četvrto kolo obezbedio je i trećeligaš Reksem savladavši u gostima tim iz Čempionšipa Koventri sa 4:3.

Luton i Vigan odigrali su nerešeno 1:1, pa će igrati novu utakmicu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.