Maestru Tadiću stigla ponuda!

Izvor: Sportske.net, 19.Jan.2019, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maestru Tadiću stigla ponuda!

Srpski fudbaler ima jaku ponudu, videćemo da li će promeniti klub nakon samo šest meseci.

Možda i najbolji fudbaler Ajaksa u prvom delu sezone jeste srpski reprezentativac Dušan Tadić.

Pronašao je sebe u Holandiji gde je bio fenomenalan i u dresu Tventea, igrao je sjajno u prvih 6 meseci, a već sada je probudio interesovanje finansijski moćnijih klubova.

Tadić je stigao za skoro 12 miliona evra u Ajaks, a već šest meseci nakon kupovine Ajaks je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dobio ponudu od 25 miliona evra.

Za njega je zainteresovan kineski Hebei u kom igraju poznati Havijer Maskerano i Ezekel Laveci.

Ajaks će svakako dobiti ogromne količine novca do juna imajući u vidu veliko interesovanje za njegove fudbalere, a Tadić je samo jedan od njih.

Srpski fudbaler je do sada u sezoni već zabeležio dabl-dabl, ima 19 golova i 11 asistencija.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.