Maestralni Bajern, titula je iza ugla! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Maj.2020, 20:26

Bavarci pred titulom prvaka.

Ekipa Bajerna iz Minhena je uspela da pobedi Fortunu iz Dizeldorfa sa ubedljivih 5:0, kao što se i očekivalo.

Ono što je važno napomenuti jeste da su Bavarci postigli svih pet golova do 52. minuta, a onda su naprasno pustili gas.

Ukupno 15 minuta smo čekali na prvi gol. Akcija je tekla, lopta je došla do Pavara koji je bio u kaznenom prostoru, a onda je Jorgensen skrenuo loptu u svoju mrežu.

Ipak, Pavar je uspeo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da postigne gol u 29. minutu na asistenciju Kimiha, da bi 14 minuta kasnije Levandovski uspeo da postigne svoj novi gol.

Inače, ovo je bio njegov gol koji je značio i da je postigao gol svakom timu u Bundesligi.

Poljak je nastavio po starom i početkom drugog poluvremena kada je u 50. minutu povisio na 4:0, da bi konačnih 5:0 postavio sjajni ultrabrzi Dejvis u 52. minutu utakmice.

Bajern je sada na deset bodova više od Borusije uz utakmicu više, a do kraja prvenstva je ostalo još pet kola.