Mačvan: Želeli smo da pokažemo potencijal koji posedujemo

Izvor: Sportal.rs, 17.Dec.2014, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mačvan: Želeli smo da pokažemo potencijal koji posedujemo

Partizan NIS se pobedom oprostio od takmičenja u Evrokupu. Crno-beli su deklasirali Asesoft rezultatom 85:65. Milan Mačvan je bio najefikasniji sa 23 poena, osam skokova i šet poena.

- Čestitam ekipi Asesofa na prolasku u drugu rundu, radi se o veoma dobrom timu sa sa dobrim igračima. Mi smo došli da odigramo dobru utakmicu, jer smo izgubili poslednju ligašku. Bilo nam je bitno da pružimo maksimu i pokažemo pun potencijal >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << jer imamo mnogo mladih igrača - rekao je Mačvan posle trijumfa i dodao da su od sada crno-beli fokusirani samo na ABA ligu.

- Želimo među četiri ekipe, plasman u plej-of. Potebno nam je još nekoliko pobeda u nizu. Mislim da možemo do cilja. Žao mi je što smo igrali bez Pavlovića, on velika zvezda tima, iskusan igrač, kada se vrati svima će biti lakše da pokažu pun potencijal.

(Foto: MN Press)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.