MZT opet šampion Makedonije

Izvor: B92, 04.Jun.2014, 11:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MZT opet šampion Makedonije

Košarkaši skopskog MZT treći put uzastopno su osvojili titulu šampiona Makedonije, savladavši Rabotnički sa 3-1 u finalnoj seriji.

Rezultat četvrte i odlučujuće utakmice odigrane u dvorani Boris Trajkovski glasio je 88:79 za MZT, a najzaslužniji za to bio je Gjorgi Čekovski sa 21 poenom.

Veliku podršku je imao u Urošu Lučiću (16p) i Stefanu Sinovecu (12), dok je Aleksandar Cvetković ubacio dva poena. Titulom šampiona države bogatu karijeru završio je krilni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << centar MZT Todor Gečevski.

Ovo je specijalna titula za mene, odavno nisam igrao u ovako divnoj atmosferi u sva četiri finalna meča. Nisam iznenađen što nas je Rabotnički pobedio u drugoj utakmici finala, ali smo u poslednja dva duela bili bolji i zasluženo stigli do titule prvaka“, rekao je Gečevski.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.