Izvor: Fudbalica, 12.Apr.2008, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MSL - 25. kolo

U derbiju kola u Novom Sadu podela bodova. U 49. minutu nakon faula golmana domaćih Babalja nad Jovetićem glavni arbitar pokazao je na belu tačku. Siguran izvođac bio je defanzivac Partizana Nenad Đorđević. Igrao se 61. minut kada je Vještica morao da napusti teren zbog drugog žutog kartona. Vojvodina je prednost igrača više iskoristila u 86. minutu kada se nakon centaršuta Popovića najbolje snašao napadač crveno-belih Vladimir Buač. Ubrzo nakon gola Partizan je ostao sa devetoricom na terenu jer je isključen Žuka zbog drugog žutog kartona. Do kraja utakmice Vojvodina je imala nekoliko odličnih šansi, ali nije uspela da ih realizuje, što je u zadnjim minutima mogao da kazni Ednilson, ali je lopta prohujala pored gola Babalja. Vojvodina, takođe, nije završila utakmicu sa 11 igrača, pošto je , u 90. minutu isključen defanzivac Ilija Radović zbog drugog žutog kartona. Crvena Zvezda je savladala Bežaniju sa 4:1 i na taj način se približila lideru na tabeli na tri boda. U utakmici sa Bežanijom blistao je Milijaš postigavši het-trik. Zvezda je imala i brojčanu prednost, pošto je sredinom prvog poluvremena isključen golman Bežanije Mijanović, nakon starta nad Koromanom. Važne bodove u borbi za opstanak izborio je kulski Hajduk. Na Banovom Brdu jedini strelac za goste bio je Perić. Borac i Napredak podelili su bodove pred praznim tribinama stadiona kraj Morave, baš kao i Smederevo i Banat. Lučanska Mladost savladala je na svom terenu OFK Beograd, iako su gosti vodili od 16. minuta pogotkom Krstičića. Vojvodina - Partizan 1:1 (0:0) (Buač `86 - Đorđević `49 penal) Čukarički - Hajduk 0:1 (0:1)(Perić `18) Borac - Napredak 1:1 (0:1)(Lazović `65 - Branković `42) Smederevo - Banat 1:1 (0:0) (Martinović `59 – Osmanović `73) Mladost Lučani - OFK Beograd 3:1 (1:1)(Milošević `27, Prtenjak `62 i `67 – Krstičić `16) Crvena zvezda - Bežanija 4:1 (2:1) (Milijas `10, `52, `56, Milovanovic `45 - Randjelovic `26)

Nastavak na Fudbalica...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Fudbalica. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Fudbalica. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.