MONDO odleteo sa orlovima: Momci, pokidajte!

Izvor: Mondo, 03.Sep.2015, 08:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MONDO odleteo sa "orlovima": Momci, pokidajte!

Odoše naši "orlovi" put Berlina, na Eurobasket. Mi smo prosuli bokal vode za njim, red je. A vi?

Foto: MN Press, Ilustracija: MONDO - Mario Milojević

Krmeljivi, ali nasmejani, došli su srpski košarkaši rano jutros na beogradski aerodrom, gde ih je ispratio i reporter MONDA Mladen Šolak, koji će vas, tokom trajanja Eurobasketa izveštavati o događajima u vezi sa "orlovima", ali i mnogim drugim zanimljivostima, prenositi vam utiske...

"Osećaj je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << super, idemo na Eurobasket!", veselo je govorio Marko Simonović u mikrofon gedžeta MONDA.

Simonović je, realno, bio i najraspoloženiji uprkos tome što su se još i petlovi rasanjivali.

"Svi znamo šta nas čeka ove godine, veća su očekivanja nego prošle godine, ali možemo da se nosimo sa tim".

Konačno je svanuo dan za put?

"Konačno... Malo je rano, ali neće nam biti veliki problem".

Javnost već očekuje medalju...

"Razumemo to, mada mislimo da ne bi trebalo stvarati euforiju ili pritisak. Turniri kao ovaj Eurobasket su jako nezgodni, igra se pet utakmica u šest dana i nikome neće biti lako".

Kako sprečiti euforiju kada uz Amerikance zvanično imamo najbolju reprezentaciju na svetu?

"(Osmeh) Pa, kad bi se tako gledalo, onda bismo odmah delili i uzimali medalje! Šalu na stranu, mislim da smo pokazali i dostigli dobar nivo igre u pripremama. Spremni dočekujemo turnir i znamo šta se očekuje od nas".

Simonović dobro poznaje Berlin, u njemu je u sezoni 2011/2012 igrao za Albu.

"Uslovi će nam biti odlični. Hotel je odličan, blizu je hale, koja je takođe fenomenalna. Poznato mi je šta nas očekuje. Još samo da počne".

Orlovi polecu sa Tesle. Destinacija - Berlin! #mondoEP#eurobasket2015pic.twitter.com/imo5qLFQt2

— MONDO Sport (@Mondo_Sport) September 3, 2015

Donesi kuci zlato sto se zlati! #mondoEP#EuroBasket2015pic.twitter.com/4xCIrqsnqz

— MONDO Sport (@Mondo_Sport) September 3, 2015

Čelična ptica je oko 7.30 časova odletela za Berlin. Ja sam na aerodromu prosuo malo vode iz flašice... Red je.

A vi?

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.