Izvor: HotSport.rs, 15.Dec.2023, 19:50

MITROVIĆ DIŠE ZA PETAMA RONALDU: Novi pogodak srpskog reprezentativca! (VIDEO)

Ruši sve pred sobom. Fudbaleri Al Hilala ostvarili su pobedu nas Al Vehdom rezultatom 2:0 u okviru 17. kola saudijske Premijer lige. Reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac za svoj tim pošto je postigao pobedonosni gol koji je stavio tačku na susret. Igrao se 80. minut nakon centaršuta Malkoma bivši napadača Fulama loptu zahvatio glavom na drugoj stativi i smestio u mrežu.  Ovo je Mitroviću 15. ... Read more
The post MITROVIĆ DIŠE ZA PETAMA RONALDU: Novi pogodak srpskog reprezentativca! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.