Izvor: HotSport.rs, 18.Jan.2016, 15:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MITAR DOBIJA KONKURENCIJU: Stiže novi napadač
Njukastl aktivno radi na traženju pojačanja u fazi napada, a posle Bafetimbija Gomisa i Aleksandra Lakazeta, novi igrač koji se dovodi u vezu sa “svrakama” je Sejdo Berahino.
Igraču Vest Bromvič Albiona letos je stopiran transfer u redove Totenhema i od tada je u lošim odnosima sa čelnicima kluba i trenerom Tonijem Pjulisom, pa se čini da je rastanak sada na pomolu.
Menadžer Njukastla, Stiv Meklaren, dao je zeleno svetlo za dovođenje 22-godišnjeg napadača, a prema pisanju “Dejli mejla” ponuda bi trebalo da iznosi 18 miliona funti.
Pripremio: Milan Spasojević
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




