Izvor: HotSport.rs, 09.Avg.2015, 13:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MINISTAR STEFANOVIĆ O NAMEŠTANJU: Ne pratimo samo Zvezdu, već i Partizan, Čukarički, OFK…
Istraga potencijalno nameštenih utakmica Jelen Superlige je u punom jeku, a krajnji rezultati mogli bi da dovedu do ozbiljnih potresa u fudbalskoj Srbiji.
Ministar policije Nebojša Stefanović rekao je da Uprava kriminalističke policije istražuje mečeve Crvene zvezde, ali ne samo tog kluba, već je lista ‘sumnjivih’ klubova poduža.
- Ušli smo i u Partizan, OFK Beograd, Čukarički, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Zajednicu superligaša, Fudbalski savez Srbije i kontrolišemo nekoliko krivičnih prijava, odnosno sumnji da je nekoliko utakmica odigrano neregularno.
- Nadam se da će neka od ovih istraga demaskirati neke stvari, i ne želimo da se bavimo spekulacijima. Policija će svoj obaviti profesionalno i zajedno sa tužilastvom daćemo rezultate istrage – rekao je Nebojša Stefanović.
Stefanović je još prošle nedelje najavio istragu oko nameštanja mečava u domaćem prvenstvu, a fudbalska javnost sa nestrpljenjem isčekuje rezultate i posledice te istrage.
The post MINISTAR STEFANOVIĆ O NAMEŠTANJU: Ne pratimo samo Zvezdu, već i Partizan, Čukarički, OFK… appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Fudbal
MUP Srbije »češlja« Zvezdu, Partizan i Toleta Karadžića
Izvor: Nezavisne Novine, 09.Avg.2015
Ministar policije Nebojša Stefanović rekao je danas u Vrnjačkoj Banji da Uprava kriminalističke policije vodi istragu u nekoliko fudbalskih klubova, a ne samo u Crvenoj zvezdi, koja je u žižu javnosti dospjela poslije sumnjive utakmica sa OFK Beogradom u prvom kolu Superlige..."Ušli smo i u Partizan,...









