MATIĆ: Imamo kvaliteta, ali nemamo tim!

Izvor: Telegraf.rs, 15.Nov.2014, 09:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MATIĆ: Imamo kvaliteta, ali nemamo tim!

- Teško je igrati kad se ne zna ko šta treba da radi na terenu. Pretrčao sam mnogo više nego u Čelsiju, a videli ste efekat. Mnoge stvari ne funkcionišu. Igra nam se raspala - kaže igrač Čelsija

Fudbaleri Srbije razočarali su i sebe i naciju izdanjem protiv Danske u kojem su poraženi sa 3:1 u trećem kolu kvalifikacija za EURO 2016. Posle utakmice izjava Nemanje Matića pokazuje da nije dovoljan samo individualan kvalitet da bi se ostvario rezultat.

- Teško >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << je igrati kad se ne zna ko šta treba da radi na terenu. Pretrčao sam mnogo više nego u Čelsiju, a videli ste efekat. Mnoge stvari ne funkcionišu. Igra nam se raspala. Imamo pojedinačni kvalitet, ali nemamo tim – rekao je Matić.

Defanzivac Srbije Milan Biševac nije imao objašnjenje za slabo zalaganje igrača na terenu, već je kratko prokomentarisao.

- Ma, šta da vam kažem? Ovo je bila katastrofa, videli ste sve – rekao je Biševac.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.