Izvor: Telegraf.rs, 15.Nov.2014, 09:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MATIĆ: Imamo kvaliteta, ali nemamo tim!
- Teško je igrati kad se ne zna ko šta treba da radi na terenu. Pretrčao sam mnogo više nego u Čelsiju, a videli ste efekat. Mnoge stvari ne funkcionišu. Igra nam se raspala - kaže igrač Čelsija
Fudbaleri Srbije razočarali su i sebe i naciju izdanjem protiv Danske u kojem su poraženi sa 3:1 u trećem kolu kvalifikacija za EURO 2016. Posle utakmice izjava Nemanje Matića pokazuje da nije dovoljan samo individualan kvalitet da bi se ostvario rezultat.
- Teško >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << je igrati kad se ne zna ko šta treba da radi na terenu. Pretrčao sam mnogo više nego u Čelsiju, a videli ste efekat. Mnoge stvari ne funkcionišu. Igra nam se raspala. Imamo pojedinačni kvalitet, ali nemamo tim – rekao je Matić.
Defanzivac Srbije Milan Biševac nije imao objašnjenje za slabo zalaganje igrača na terenu, već je kratko prokomentarisao.
- Ma, šta da vam kažem? Ovo je bila katastrofa, videli ste sve – rekao je Biševac.
(Telegraf.rs)















