MANČESTER SITI POMOGAO ZVEZDI: Pobeda u Bernu kojoj se raduju i u Beogradu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Okt.2023, 23:59

Poražen direktni rival crveno-belih...

Fudbaleri Mančester sitija uspeli su da slave protiv Jang Bojsa na gostovanju u Bernu, pošto su posle dva gola u završnici koja je postigao Erling Haland uspeli da odnesu sva tri boda. Taj meč su pomno pratili svi navijači Crvene zvezde - 1:3 (0:0).

Ovom pobedom je ekipa Pepa Gvardiole pomogla Crvenoj zvezdi, koja je ostala na istom broju bodova kao i švajcarski tim – 1.

"Građani" su zadržali maksimalan učinak, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dok Lajpcig ima šest posle polovine grupne faze.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi u nastavku krenulo da "rešeta" na sve strane. Prvo je Manuel Akanđi u 48. minutu obradovao Engleze, ali samo nakratko.

U 52. minutu je Elija pobegao odbrani Sitija i lobovao istrčanog Edersona za 1:1.

Čak je nakon toga Jang Bojs imao nekoliko ozbiljnih šansi za potpuni preokret, ali svoje šanse nije iskoristio.

Zato Siti jeste, i to preko Erlinga Halanda, koji je sa dva gola završio posao na ovom meču.

Najpre je pogodio iz penala u 66. minutu pogodio iz penala, koji je napravljen nad Rodrijem, a potom je u 83. minutu stavio tačku i obradovao i srpskog prvaka.

U narednom kolu Zvezda će u Beogradu ugostiti Nemce, a "mladi momci" će gostovati na "Etihadu".