MALO KVALITETA, MNOGO BORBE: Pazarci krenuli pobedom

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Jul.2023, 21:29

Nije odoleo Radnički.

Fudbaleri Novog Pazara na najbolji mogući način započeli su novu sezonu u Superligi Srbije. Oni su pred svojim navijačima savladali ekipu Radničkog 1923 sa 2:0 (0:0).

Bio je to susret u kojem je domaćin tim iskoristio dve prilike koje su mu se ukazale u drugom poluvremenu, pa je zasluženo stigao do bodova.

U prvom delu nije bilo golova, a mreža ekipe iz Kragujevca prvi put se zatresla u 68. minutu.

Strelac je bio vezista >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Nikola Karaklajić.

Novi Pazar je uspeo da u nadoknadi vremena overi pobedu.

Igrao se četvrti minut u nadoknadi kada je Marko Obradović savladao Lekovića i tako postavio na konačnih 2:0.

U drugom kolu Novi Pazar gostuje ekipi Javora, dok Radnički 1923 dočekuje ekipu Čukaričkog.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Sandra Niketić, supruga bivšeg košarkaša Tadije Dragićevića