MAKS: Samo sam branio poziciju

Izvor: N1 televizija, 25.Jul.2016, 13:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MAKS: Samo sam branio poziciju

Osim borbe i sukoba Mercedesa, velika prašina se digla i oko dvoboja Maksa Ferstapena i Kimija Raikonena na VN Mađarske

"Što se tiče sa mojom borbom sa Kimijem, samo sam branio svoju poziciju. Vozio sam na ivici i nisam napravio nikakvu grešku, niti sam namerno išao drugačijom putanjom da bih ga sprečio"

Holanđanin veruje da je imao brzinu i za pobedničko postolje

"U prvoj krivini nisam mogao da kočim kasno, pa sam zaostao. Onda sam se posle prvog pit stopa zaglavio iza nekoliko bolida i tu je bio kraj moje trke. Takva je Mađarska ali sigurno, imao sam brzinu za podijum", rekao je Ferstapen.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.