MAJSTORIJA TADIĆA: Ajaks vodi golom Srbina iz slobodnjaka (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Okt.2021, 21:44

Sjajan gol.

Fudbaleri Ajaksa igraju meč trećeg kola Lige šampiona protiv Dortmuna. A prednost Kopljanicima je doneo reprezentativac Srbije Dušan Tadić.

Sjajno je ofanzivni vezista izveo slobodan udarac iskosa sa desne strane. Pogodio je dalji ugao gola gostiju.

#veronicainside #rtl7 #ajador #Tadic scoort de 1-0 voor #AJAX na eerder 2 gemiste kansen van #Antony & #BLIND pic.twitter.com/jxUC7ldZw8
— 𝔸𝕁𝔸𝕏⭐⭐⭐𝕏𝕏𝕏𝕍🏆🏆🏆🏆𝔄𝔪𝔰𝔱𝔢𝔯𝔡𝔞𝔪❌❌❌ (@4J4XF4N) October 19, 2021

Ajaks i Dortmund pre ovog kola su imali po šest bodova i dele prvo mesto.

Tadiću je ovo peti gol u sezoni, a prvi u Ligi šampiona. U dresu ekipe iz Amsterdama je odigrao 161 utakmicu, postigao je 80 golova i asistirao za čak 78 pogodaka.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.
Pogledaj vesti o: Twiter

TADIĆEVA MAJSTORIJA ILI AUTOGOL?: Srbin izazvao delirijum navijača, ali mu zvaničnici UEFA nisu prepisali pogodak! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 19.Okt.2021

U okviru 3. kola grupne faze Lige šampiona sastali su se Ajaks i Borusija iz Dortmunda. Nakon prvih 45 minuta, holandski šampion vodi rezultatom 2:0. Nošeni sjajnom atmosferom sa tribina, domaći su poveli već u 11. minutu. Za ‘kopljanike’ je dosuđen slobodan udarac na desnoj strani terena a...

Nastavak na HotSport.rs...

Tadić i Ajaks bez milosti prema "milionerima" iz Dortmunda

Izvor: RTS, 19.Okt.2021

Fudbaleri Ajaksa savladali su Dortmund sa 4:0 u utakmici trećeg kola Lige šampiona. . Ajaks je dominantno došao do novih bodova u Ligi šampiona...U 11. minutu je domaćin došao do prednosti..Dušan Tadić je izveo slobodan udarac, lopta je zakačila Rojsa i završila...