Lukić: Isplatili smo Ivića

Izvor: B92, 15.Nov.2011, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lukić: "Isplatili smo Ivića"

FK Crvena zvezda isplatio je dug bivšem sportskom direktoru Iliji Iviću, a uskoro će ta obaveza biti ispunjena i prema nekadašnjem treneru Čedomiru Janevskom.

To je predsednik Vladan Lukić rekao novinarima u Sofiji gde je na sastanku o formiranju Istočnoevropske lige (EEFL).

"Nedavno smo isplatili dug Iliji Iviću, a ostalo je još 30.000 za Janevskog", rekao je Lukić.

Kako su ranije preneli srpski mediji, Zvezda je Iviću dugovala 225.000 evra, a makedonskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << treneru 300.000.

Predsednik „crveno-belih" je rekao i da se ušlo u "proces plaćanja" igraču Takajukiju Suzukiju, Japancu koji je u Zvezdi igrao 2006. godine. Prema pisanju medija njemu se duguje 110.000 evra.

Ivić i Janevski radili su u Zvezdi u sezoni 2008/2009, u vreme kada je predsednik beogradskog kluba bio Dobrivoje Tanasijević.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Zvezda isplatila dug Iviću i Janevskom

Izvor: Mondo, 15.Nov.2011

Crvena zvezda smanjila sopstveni dug za 325.000 evra.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.