Izvor: Blic, 05.Feb.2008, 12:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lukaš propušta prolećni deo sezone

Portugalski fudbaler i igrač Crvene zvezde Žoao Da Silva Lukaš moraće da propusti prolećni deo sezone zbog ustanovljene aritmije srca.

Novi lekarski pregledi i dodatne analize srca pokazali su da će Portugalac morati na nova, još detaljnija ispitivanja koja nisu moguća u Srbiji‚ saznaje B92.

Tek nakon tih pregleda tokom proleća u Španiji ili Nemačkoj, biće poznato da li će prvi Portugalac u istoriji Crvene zvezde moći da nastavi karijeru.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
O tome kako su počeli Lukaševi problemi možete da pročitate ovde.

Interesantno je, da je i Nenad Kovačević, igrač koga je zamenio na istoj poziciji u timu imao sličnih problema, zbog kojih je morao da odsustvuje sa terena skoro godinu dana.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.