Izvor: B92, 05.Okt.2015, 12:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lukaku: Dominirali smo, ali...
Fudbaler Evertona Romel Lukaku rekao je da je njegova ekipa zaslužila pobedu u derbiju protiv Liverpula.
Fudbaleri Evertona i Liverpula odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici osmog kola Premijer lige. Ovo je treći put uzastopno da se gradski derbi ovih rivala završava bez pobednika.
Liverpul je na Gudison parku poveo golom Denija Ingsa u 41. minutu, dok je izjednačenje Evertonu doneo Romelu Lukaku u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.
"Zaslužili smo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da pobedimo. Kontolisali smo utakmicu. Priznajem, bilo je teško u finišu prvog poluvremena, ali imali smo sreće da postignemo gol i to je bio podstrek pred nastavak utakmice. Dominirali smo na terenu, ali nismo iskoristili šanse. A i Simon Minjole je dobro branio", rekao je Lukaku za Skaj sport.
Posle osam odigranih kola Everton je šesti na tabeli Premijer lige sa 13 bodova, dok je Liverpul na desetoj poziciji sa bodom manje.
I u narednom kolu obe ekipe očekuju teški rivali, pošto Everton dočekuje Mančester Junajted, dok Liverpul gostuje Totenhemu.
Bez pobednika u derbiju Liverpula
Izvor: Press, 05.Okt.2015
Fudbaleri Evertona i Liverpula odigrali su nerešeno 1:1, juče u utakmici osmog kola Premijer lige. . Ovo je treći put uzastopno da se gradski derbi ovih rivala završava bez pobednika. Liverpul je na Gudison...










