Izvor: B92, 18.Sep.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luis Moja ide u Subaru

Subaru je imenovao bivšeg Svetskog šampiona među suvozačima za svog sportskog direktora.

Luis Moja je bio suvozač Karlosu Saincu četrnaest godina, sve do penzionisanja krajem prošle sezone. Šef Subarua kaže : "Moja je savršena mešavina velikog iskustva, sjajnog snalaženja, entuzijazma, i uživa prvoklasnu reputaciju kako među vozačima tako i među timovima".

"Reli je uvek bio moja strast", kaže Moja. "Od kada sam napustio suvozačko sedište prošle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sezone pažljivo sam razmišljao o drugim prilikama u sportu. Za mene je Subaru najprestižniji tim u WRC, a prilika da radim kao deo tog tima je jednostavno savršena".

Španac će se direktoru i menadžeru Subaru reli tima pridružiti trećeg oktobra, na početku San Remo relija. Njegova glavna odgovornost će biti menadžment vozačima, strategije za takmičenja i odnosi sa Međunarodnom Automobilskom Federacijom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.