Ludnica na Keramici – u 100. minutu do pobede! VIDEO

Izvor: B92, 22.Jan.2023, 17:11

Ludnica na "Keramici" – u 100. minutu do pobede! VIDEO

Fudbaleri Viljareala pobedili su Đironu 1:0, golom u 100. minutu, u 18. kolu LaLige.

Na stadionu "De la Keramika" viđena je luda završnica u kojoj su viđeni crveni karton, promašeni penal, poništen gol i na kraju pogodak iz penala u desetom minutu nadoknade.

Domaćin je napadao, stvarao šanse, promašio penal u nadoknadi vremena i potom dobio šansu za još jedan, koji je Dani Pareho realizovao u 100. minutu.

Đirona je u 79. minutu ostala sa igračem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << manje, pošto je Bueno dobio drugi žuti karton. Napadi Viljareala bili su još žešći, a u 94. minutu imali su šansu da sa bele tačke reše pitanje pobednika.

Loptu je uzeo Đerar Moreno i podlegao je pritisku, pošto nije uspeo da pogodi mrežu Paula Gazanige.

Tu nije bio kraj ludilu, pošto je minut kasnije Đirona dala gol, ali je on poništen zbog ofsajda. Viljareal je nastavio sa napadima, a u 109. minutu dobili su novu šansu, novi penal.

Ovoga puta odgovornost je preuzeo Dani Pareho i uspešno je realizovao penal.