Lučić opet u klinču

Izvor: RTS, 09.Feb.2012, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lučić opet u klinču

Navijači Bafalo sejbersa uživali su u ubedljivoj pobedi svoje ekipe nad šampionima Boston bruinsima od 6:0. Ipak, kada je u pitanju pesničenje na ledu, zahvaljujući Milanu Lučiću, Kanađaninu srpskog porekla, rezultat je 1:0 za Bruinse. Lučić je u tuči sa Patrikom Kaletom ponovo pokazao raskošan bokserski talenat.

Milan Lučić je sjajan igrač, ali zbog vatrenog temperamenta miljenik je publike jer se ne ustručava da se pobije na ledu. Osim kazne od pet minuta isključenja >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Lučić je pred kraj utakmice dobio još deset minuta kazne zbog neprimerenog ponašanja.

 Milan Lučić je prošle godine sa Boston bruinsima osvojio šampionsku titulu, a trofej Stenli kupa doneo je u rodni Vankuver gde je jedan dan bio izložen u srpskoj pravoslavnoj crkvi i kulturnom centru.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.