Izvor: B92, 15.Nov.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lovćen u Laško po pobedu

Košarkaši cetinjskog Lovćena u nedelju uveče igraju protiv Pivovarne u Laškom u 9. kolu Jadranske lige. U dosadašnjem delu sezone Lovćen je zabeležio tri pobede i pet poraza, dok Pivovarna ima po četiri pobede i poraza.

Posle trijumfa nad Refleksom, vratilo se raspoloženje u tabor Cetinjana, pa su sa puno optimizma otputovali za Sloveniju. Izabranici Predraga Milovića veruju da od njih najviše zavisi kakav će tok imati utakmica u nedelju.

Bojan Pelkić ističe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je cilj njegove ekipe da dodje do neizvesne završnice, kada šanse Lovćena drastično rastu.

"Očekujem izjednačenu i neizvesnu utakmicu i u takvom završetku vidim našu šansu. Nemamo šta da izgubimo, nadam se da ćemo konačno i na strani odigrati dobro kao u nekoliko susreta kod kuće", rekao je Pelkić.

Cetinjani će i protiv Pivovarne igrati u kompletnom sastavu, a na njihovu želju da izbore prvu pobedu u gostima ne utiče ni to što su na današnjem putovanju promenili tri prevoza - od Cetinja do Dubrovnika putovali su autobusom, potom avionom do Zagreba, pa autobusom za Laško, gde će večeras trenirati u vreme odigravanja utakmice.

Prema rečima Marka Rakočevića, najboljeg igrača Lovćena u tekućoj sezoni, "recept za trijumf u Laškom isti je kao u susretu sa Refleksom".

"Opet moramo od prvog minuta zaigrati maksimalno motivisano. Nemamo psihološkog pritiska, možemo da odigramo opušteno, pa nema razloga da ne pružimo dobru partiju. U svakom slučaju, daćemo sve od sebe da napravimo iznenađenje", zaključuje Rakočević.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.