Lorijenova lekcija Lilu VIDEO

Izvor: B92, 27.Avg.2023, 18:59

Fudbaleri Lorijena zabeležili su ubedljivu pobedu u četvrtom kolu francuske Lige 1.

Na stadionu Mostoar pobedili su ekipu Lila sa 4:1 (2:0) i tako ostvarili prvi trijumf u sezoni.

U rasponu od jednog minuta, u devetom i desetom minutu, dva puta su otključali bravu protivnika i tako brzo stekli dva gola prednosti.

Prvo je Loren Oberžel pogodio, a potom i Žulijen Ponso za 2:0.

Kanađanin Džonatan Dejvid uspeo je da smanji prednost domaćina na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 2:1 golom u 55. minutu, ali ubrzo je sve otišlo na stranu Lorijena.

Roman Favr je u 62. minutu na dodavanje Oberžela povisio na 3:1, da bi pet minuta kasnije Vensan Le Gof pogodio za konačnih 4:1.

U narednom kolu Lorijen gostuje Avru, dok Lil dočekuje ekipu Monpeljea.