Ljupko: Šta će Zvezdi matori Kufre?!

Izvor: S media, 12.Maj.2011, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljupko: Šta će Zvezdi matori Kufre?!

Čovek koji je Zvezdi doneo titulu evropskog prvaka, Ljupko Petrović, smatra da defanzivac zagrebačkog Dinama, Leandro Kufre nije neophodan njegovom bivšem klubu.

Iskusni stručnjak je pre svega istakao da je Argentinac zaista veliki igrač.

Prosinečki nema licencu za Superligu

Niko nije tražio Ljupkovu ostavku

Kufre od juna Zvezdin

Zar ste sumnjali? I Kufre psuje na srpskom

- Kufre ima lepu biografiju i nesporno je da >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je kvalitetan igrač, mada sam ga gledao samo kao levog beka. S obzirom na to da ima 33 godine, igra iskusno, još nije izgubio na brzini. Ako me pitate da li bi Zvezda dobila kvalitetnog igrača, moj odgovor je potvrdan - kaže Ljupko za Večernje novosti.

Problem po Petroviću predstavljaju između ostalog i Kufreove 33 godine.

- Da se ja pitam, nikad ne bih kupio Kufrea. Najmanje zbog godina, a više zbog činjenice da na tim pozicijama u Srbiji imamo igrače, možemo da ih napravimo, a najviše ih i izvozimo. Zvezda i ostali srpski klubovi moraju da kupuju prave strance, ne starije od 25 godina, kreativce i ofanzivce, kao što je to recimo Evandro - zaključio je Ljupko Petrović.

Sam Kufre je izjavio da nema problema da pređe u Zvezdu i da čeka poziv beogradskog kluba.

(Foto: Večernje novosti)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.