Ljulj: Vraćam se jači nego pre

Izvor: B92, 24.Dec.2017, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljulj: Vraćam se jači nego pre

Košarkaš Real Madrida Serhio Ljulj rekao je da će se na teren vratiti jak kao nikada pre.

Španac je u avgustu pokidao ligamente kolene zbog čega će propustiti možda i celu sezonu.

Ljulj je na pripremam za Evrobasket sa nacionalnim timom doživeo ovaj peh, ali kako kaže vratiće se još jači.

"Ovo je bila teška godina, pre svega zbog povrede... U neku ruku, uvek naučite nešto novo. Uzbuđen sam i želim da se vratim jači nego što sam bio", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je Ljulj.

Ljulj je prethodnih godina bio u top 3 igrača u Evropi, pogotovo prošle sezone kada je igrao na neverovatan način za madridski klub. Ipak, povreda ga je omela da nastavi u istom ritmu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.