Ljubimac Grobara odlazi u NBA?

Izvor: Sportske.net, 15.Okt.2015, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljubimac "Grobara" odlazi u NBA?

Bivši plejmejker Partizana koji je u sezoni 2009/2010 bio jedan od najvažnijih karika u timu koji je igrao fajnal-for Evrolige nalazi se na korak od angažmana u NBA ligi.

Amerikanac sa makedonskim pasošem Lester Bo Mekejleb uskoro bi mogao da ostvari dugogodišnji san pošto se nalazi pred realizacijom angažmana u najjačoj ligi na svetu.

Bivši plejmejker Partizana trebalo bi da dogovori kratkoročnu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << saradnju sa ekipom iz rodnog Nju Orleansa pošto Pelikani ne mogu da računaju na povređenog Norisa Kola u narednih mesec i po dana.

Makadonski reprezentativac letos je okončao saradnju sa Bajernom u čijem je dresu prosečno beležio 13.6 poena, 2.3 skoka i 5.6 asistencija.

Pored minhenskog Bajerna Mekejleb je nastupao za Fenerbahče Ulker, Montepaski, Partizan i Mersin a najzapaženiji učinak imao je u redovima kluba iz Humske.

"Grobari" se sa setom sećaju sezone 2009/2010 kada je kaznena ekspedicija Duška Vujoševića osvojila triplu krunu i bila na korak od plasmana u finale fajnal-fora Evrolige.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.