Ljorente i Korea režirali petardu Atletika

Izvor: B92, 17.Feb.2024, 17:28

Ljorente i Korea režirali "petardu" Atletika

Fudbaleri Atletika deklasirali su Las Palmas (5:0), u utakmici 25. kola španske LaLige.

Junaci ubedljive pobede tima Dijega Simeonea bili su Markos Ljorente i Anhel Korea, koji su postigli po dva gola.

Ljorente je pogađao u 15. i 20, dok se Korea u strelce upisao najpre u 47, a onda i iz penala u 62. minutu.

Konačnih 5:0 za "jorgandžije" kompletirao je Memfis Depaj, golom u 87. minutu susreta.

Atletiko je treći na tabeli sa 51 bodom i u narednom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kolu gostuje Almeriji.

Las Palmas je osmi sa 35 poena, a sledeći rival u prvenstvu biće mu Osasuna na svom terenu.