Liverpul u gužvi izgubio tri boda: Ni Lazar ne pomaže crvenima protiv Aston Vile

Izvor: Blic, 13.Sep.2014, 21:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liverpul u gužvi izgubio tri boda: Ni Lazar ne pomaže "crvenima" protiv Aston Vile

Fudbaleri Liverpula poraženio su u četvrtom kolu Premijer lige, i to na Enfildu od Aston Vile 1:0, dok je srpski reprezentativac Lazar Marković igrao od prvog minuta za domaću ekipu, ali ni njegovu prisustvo nije pomoglo treneru Brendanu Rodžersu.

Marković je imao prvu priliku za Liverpul na utakmici pošto je u trećem minutu primio loptu na jedanaest metara, ali je prebacio prečku. Aston Vila je do devetog minuta imala dva kornera, a upravo iz drugog je i povela protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << domaćina.

Šut iz ugla izveo je Ešli Vestvud, onda je prvo Senderos pokušao glavom, ali je pogodio igrača ispred sebe, a zatim se lopta odbila do Gabrijela Agbonlahora koji je u neverovatnoj gužvi i pometnji uspeo da u padu zatrese malu mrežu u desnom ćošku Liverpulovog gola.

Ni sami igrači Liverpula ne bi verovali da im je neko rekao da će rezultat od devetog minuta ostati do kraja susreta, jer su većinom duela imali posed lopte 70 odsto, dok su uputili čak 17 udaraca na gol protivnika, ali nije išlo, tako da su "crveni" ostali i bez jednog boda.

Marković je napustio igru u 71. minutu, a umesto njega je ušao Borini. Član selekcije Srbije je napraivo nekoliko dobrih prodora i bio je pakao za igrače Aston VIle, ali nije uspeo da napravi prevagu koja će doneti i promenu rezultata.