Liverpul u finalu Lige Evropa pobedom nad Viljarealom

Izvor: Beta, 05.Maj.2016, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u finale Lige Evropa pošto su večeras na svom terenu u revanš utakmici pobedili Viljareal sa 3:0.Liverpul je na svom Enfildu poveo u sedmom minutu autogolom kapitena Viljareala Bruna Sorijana, vodjstvo je duplirao Danijel Staridž u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Adam Lalana u 81. minutu.Uprvoj utakmici prošlog četvrtka u Španiji Viljareal je pobedio sa 1:0.Viljareal je prvi imao šansu, u petom minutu kada je šutirao Mario Gaspar, ali je dobro odbranio golman Liverpula Simon Minjole, a zatim je u prilici bio i Džonatan Dos Santos, ali je šutirao preko gola.Liverpul je poveo ...