Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Feb.2015, 00:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Liverpul preokretom u osmini finala FA kupa
Fudbaleri Liverpula plasirali su se u osminu finala engleskog FA kupa pošto su večeras kao gosti, u ponovljenoj utakmici šesnaestine finala, savladali drugoligaša Bolton sa 2:1.
Tim Brendana Rodžersa bio je na korak od eliminacije nakon što je Bolton vodio od 59. minuta, ali je do kraja napravio preokret, a pogodak za trijumf postigao je Kutinjo u sudijskoj nadoknadi.
Srpski napadač u pobedničkom sastavu Lazar Marković bio je starter i igrao je do 65. minuta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Bolton - Liverpul 1:2 (Guđonsen 59. penal - Sterling 85, Kutinjo 90+1)
Na večerašnjem susretu legenda Liverpula Stiven Džerard proslavio je jubilej odigravši 700. utakmicu u dresu kluba čije boje brani čitavu karijeru.
Džerard je postao tek treći igrač u istoriji Liverpula sa 700 i više mečeva, ispred njega su rekorder Ijan Kalahan sa 857 i Džejmi Karager sa 737.
Tridesetčetvorogodišnji kapiten "crvenih" odlazi na kraju sezone sa Enfilda i karijeru nastavlja u američkom MLS ligašu Los Anđeles Galaksiju.
U osmini finala FA kupa, 14. i 15. februara, sastaju se Kristal Palas - Liverpul, Arsenal - Midlzbro, Aston Vila - Lester, Vest Bromvič Albion - Vesthem, Bredford - Sanderlend, Blekburn - Stouk, Derbi - Reding i Preston - Mančester Junajted.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Poznat i poslednji par 1/8 finala FA Kupa
Izvor: UživoFudbal.com, 05.Feb.2015
Večeras je u Boltonu, Liverpul slavio protiv domaćina u ponovljenoj utakmici četvrte runde FA Kupa. Ekipa Brendana Rodžersa morala je dosta da se pomuči kako bi nastavila takmičenje u FA Kupu jer je Bolton poveo sa penala. Siguran je bio veteran Gudjonsen. Bolton je tada pokušao da odbrani prednost...










