Izvor: Blic, 02.Mar.2008, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liverpul i Everton lako do bodova

Liverpul je pobedom na gostovanju u Boltonu (3:1) osvojio tri važna boda u borbi sa gradskim rivalom Evertonom za mesto koje vodi u Ligu šampiona, koji je takođe rutinski savladao Portsmut istim rezultatom.

Crveni su došli u vo]stvo u 12. minutu nakon što je nespretni golman Boltona Jaskelainen u pokušaju da odbrani šut Stivena Džerarda uspeo da glavom sprovede loptu u mrežu.

Gosti su duplirali vođstvo u 60. minutu kada se lopta posle šuta Kajta >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << odbila od prečke, a Rajan Babel je smestio u mrežu. Na nedostižnih povećao je Fabio Aurelio u 75. minutu, da bi čast domaćih spasio Koen počasnim pogotkom četiri minuta kasnije.