Liverpul doveo mladog Francuza

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Apr.2011, 17:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liverpul doveo mladog Francuza

Vezni igrač francuskog Rena Silvan Marvo od sledeće sezone igraće za engleski Liverpul, javili su britanski mediji.
Kako navodi ostrvska televizija Skaj, premijerligaš je sa Marvoom potpisao predugovor.
Francuzu na leto ističe ugovor sa Renom i u Liverpul će doći kao slobodan igrač. On ima 24 godine, a za člana francuske prve lige je od 2006. godine odigrao 118 utakmica i postigao 20 golova.
Marvo je za mladu reprezentaciju Galskih petlova od 2006. do 2008. godine odigrao 11 utakmica i postigao četiri pogotka.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.