Lion produžio agoniju Monaka (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 12.Sep.2014, 23:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lion je u derbiju 5. kola Lige 1 pobedio Monako sa 2:1. Lavovi su tako prekinuli niz od dva uzastopna poraza, dok Kneževi i dalje ne mogu da se sastave usled odlaska Radamela Falkaa i Hamesa Rodrigeza. Imaju samo jednu pobedu u novoj sezoni...

Domaćin je prvi došao u vođstvo preko Fekira u 30, ali njihova radost trajala je svega devet minuta pošto je Okampos uspeo da izjednači i vrati svojoj ekipi samopouzdanje pred odlazak u svlačionicu na odmor. U nastavku >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je takođe viđena otvorena igra, napadi su se smenjivali čas na jednoj, čas na drugoj strani, međutim, Lion ponovo dolazi do vođstva zahvaljujući pogotku Tolisa u 73. minutu. Monako više nije imao šta da čeka, krenuo je svim snagama, Berbatov je najčešće pretio, poslednju šansu je imao Mutinjo, ali golman Lopes je uspešno odoleo.

Srpski reprezentativac Milan Biševac nije igrao zbog povrede zadnje lože.