Lion ponizio Monako

Izvor: B92, 09.Avg.2019, 22:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lion "ponizio" Monako

Fudbaleri Liona savladali su Monako kao gosti sa 3:0 u prvom kolu francuskog nacionalnog šampionata.

Dominantna predstava fudbalera Liona odmah na startu francuske Lige 1, uspeli su da bez većih problema pobede Monako i to na stadionu "Luj II".

Lion je do vođstva rano stigao, pošto je prvi gol postigao Musa Dembele već u petom minutu utakmice i potpuno šokirao i igrače i navijače Monaka, ali ih je još više šokirao potez Seska Fabregasa u 30. minutu utakmice.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Iskusnom španskom fudbaleru je poslat jedan dug pas koji baš i nije bio najprecizniji, a kada je video da će akcija propasti bez lopte je udario Lea Dubou i zaradio direktan crveni karton.

Memfis Depaj je samo 6 minuta kasnije postigao pogodak za 2:0 i tada je već bilo jasno da je maltene nemoguće da se Monako u potpunosti vrati u ovaj meč i to sa igračem manje.

U drugom poluvremenu, Lukas Tuzar je samo postavio konačnih Monako 0, Lion 3 u 80. minutu utakmice.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.