Lion pobedio Ren i preskočio ga na tabeli

Izvor: Sportske.net, 11.Dec.2016, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Važna pobeda Liona u nastavku borbe za Ligu šampiona.

Fudbaleri Olimpika iz Liona pobedili su na svom stadionu ekipu Rena rezultatom 1:0 (1:0) u 17. kolu Lige 1.

"Lavovi" su poveli u 26. minutu golom Matjea Valbuene i to se na kraju ispostavilo kao konačni rezultat.

Gosti su u 74. minutu ostali sa igračem manje pošto je direktan crveni karton zaradio Bensebaini i tako olakšao Lionu da dođe do sva tri boda.

Lion je ovom pobedom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << preskočio Ren na tabeli i sada je četvrti sa 28 bodova, dok Ren ima jedan manje.

U narednom kolu, Lion očekuje teško gostovanje Monaku, dok Ren dočekuje Bastiju.