Lion okrenuo Ren

Izvor: B92, 09.Apr.2023, 14:53

Lion "okrenuo" Ren

Fudbaleri Liona pobedili su Ren rezultatom 3:1, u okviru 30. kola francuske Lige 1.

Olimpik je i šestu utakmicu u nizu ostao neporažen, a na ovom susretu morali su da "okreću" rivala.

Amin Guri je u 11. minutu doveo Ren u vođstvo i taj rezultata bio je na snazi u prvih sat vremena utakmice.

A onda, za 19 minuta, Lion postiže tri gola, dolazi do preokreta i važna tri boda.

Najpre je u 60. minutu Korentin Toliso izjednačio, u 68. je Aleksandr >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Lakazet doneo preokret, a tačku na susret stavio je Bredli Barkola u 79. minutu.

Lion je skočio na tabeli, sada je sedmi sa 47 bodova i ima tri manje od šestoplasiranog Rena.