Linijski sudija jedva izvukao živu glavu zbog pomahnitalog tenisera! (video)

Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2019, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Linijski sudija jedva izvukao živu glavu zbog pomahnitalog tenisera! (video)

Svašta se dešavana teniskim terenima, ali ovo...

Snimak koji je obišao svet dolazi iz Šarlotvila u Americi, gde je u toku teniski turnir, a za vreme meča između Amerikanca Majkla Moha i Darijana Kinga saBarbadosa došlo je do nezapamćenog incidenta.

Mohu u ovom meču nije išlo kako je planirao, a posle još jednog izgubljenog poena u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << setu, ljutito je bacio reket izvan terena i - pogodio linijskog sudiju.

Nesrećni sudija je počeo da jauče od bolova, kolege su mu odmah pritekle u pomoć, prišao je i Moh, koji je shvatio šta je uradio, ali diskvalifikaciju nije mogao da izbegne.

-

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.