Lil preokretom do tri boda

Izvor: Sportske.net, 18.Jan.2019, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U duelu protiv ekipe koja je bila apsolutni autsajder danas, Lil je uspeo nekako da dođe do tri boda.

Amijen je danas bio dobar protivnik Lilu, iako je bio autsajder. Ipak, ostao je bez bodova, Lil je slavio sa 2:1 (1:1).

Gosti su stigli do prvog gola već u petom minutu, strelac je bio Otero nakon polukontre, imao je i sreće, lopta je pogodila golmana koji, na njegovu žalost, nije uspeo da odbrani.

Lil je do izjednačenja stigao u 1. minutu nadoknade, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << uspeli su domaći nekako da uguraju loptu u mrežu nakon prekida, učinio je to Rafael Leao.

Gosti su izdržavali napade domaćina sve do 85. minuta, tada je Pie centrirao sa desne strane, pronašao je Šeku koji pogađa za konačnih 2:1.