Lil kaznio promašene penale Meca

Izvor: B92, 03.Dec.2023, 20:09

Fudbaleri Lila pobedili su na svom terenu Mec rezultatom 2:0, u okviru 14. kola Lige 1.

Izabranici Paula Fonseke su do trijumfa stigli zahvaljujući golovima u nadoknadi prvog poluvremena.

Najpre je u prvom minutu nadoknade Jusuf Jazički pogodio, da bi četiri minuta kasnije penal realizovao Džonatan Dejvid.

Jazički je pre vodećeg pogotka imao još dve dobre šanse, pogodio je čak i stativu, a neprecizan u jednoj situaciji, između dva pokušaja Turčina, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio je i spomenuti Dejvid.

Mec je na ovom susretu dva puta promašivao penal. Prvo Elisor u 29, a onda i Kamara u 55. minutu.

Posle tih promašaja nije bilo neočekivano što je Lil sačuvao tri boda, stigao do ukupno 26. što mu je dovoljno za četvrto mesto na tabeli. Mec je 10. sa 16 poena