Liga 1 - Sent Etjen se povampirio u Brestu, ali nije bilo dovoljno, Rajkovićev 11. meč bez primljenog gola!

Izvor: Sportske.net, 16.Feb.2020, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga 1 - Sent Etjen se "povampirio" u Brestu, ali nije bilo dovoljno, Rajkovićev 11. meč bez primljenog gola!

Odigrana još dva susreta 25. kola francuskog šampionata.

Brest je ugostio Sent Etjen, domaćin je slavio sa 3:2 (3:0), ali je gostima malo nedostajalo da dođu do boda nakon velikog zaostatka.

Poveli su domaći igrači u 20. minutu, strelac je bio Lazne, da bi u 38. minutu Šarbonije povisio na 2:0.

U finišu prvog poluvremena Brest dolazi i do tri gola viška, strelac je bio Kardona.

Sa 3:0 se otišlo na odmor, a gosti nisu planirali da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se predaju.

Igrao se 54. minut kada su dobili penal, koji u gol pretvara Buanga.

Nekih 15 minuta kasnije, Dioni postiže pogodak, 3:2 u Brestu.

Do kraja je domaćin ipak uspeo da sačuva gol viška i upiše trijumf.

U istom terminu Rems je dočekao Ren, domaćin je slavio sa 1:0 (0:0).

Gol odluke pao je u 72. minutu, precizan je sa bele tačke bio Ture.

Reprezentativac Srbije Predrag Rajković se vratio na gol Remsa i po 11. put u sezoni je sačuvao mrežu, protiv ekipe Rena je zabeležio dve odbrane.