Liga 1 - Radonjiću dvadesetak minuta, VAR diktirao nulu u Bordou!

Izvor: Sportske.net, 03.Feb.2020, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez golova na zatvaranju 22. kola.

Bez golova na jednom od derbiju 22. kola francuskog prvenstva Bordo - Marsej (0:0)

Desetak minuta pred kraj prvog dela igre smo videli prvu upotrebu video pomoći. Marsej je tražio penal posle igranja rukom igrača Bordoa, ali sudija Buket ne ispunjava želju gostima te se igra nastavlja.

Dva minuta pred odlazak na pauzu Pablo postiže gol, ali ponovo glavni sudija uz VAR preinačuje ovaj gol zbog igranja rukom defanzivca >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << "žirondinaca". Domaći su imali još jednu priliku preko Oudina, ali bez promene rezultata.

U nastavku Toma Bašić ima najbolju priliku za Bordo, ali njegov šut iz 73. minuta završava na prečki. Na drugoj strani uzvraćaju gosti preko rezerviste Radonjića, ali šut srpskog internacionalca brani golman domaćih.

Imao je Marsej dobru priliku u završnici preko Sansonea, ali Kostil još jednom uspešno interveniše.

Nemanja Radonjić je ušao kao zamena za Sakaia u 67. minutu dok kod Bordoa Vukašin Jovanović nije bio ni u protokolu.