Liga 1: PSŽ pregazio Tuluz

Izvor: B92, 01.Feb.2013, 23:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Pari Sen Žermena bili su ubedljivi u Tuluzu sa 4:0, na premijeri 23. kola Lige 1.

Parižani, za koje nije debitovao Dejvid Bekam, postigli su po dva gola u oba poluvremena i sačuvali lidersku poziciju.

Igrač utakmice bio je Zlatan Ibrahimović koji je bio strelac i asistenct, dok je dva gola namestio Lukas Mura. Golove su postigli još Havijer Pastore, Mamadu Sako i Gregori van der Vil.

Pavle Ninkov odigrao je drugo poluvreme za domaćina koji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je ostao na sredini tabele.

Prvi pratilac PSŽ-a, Olimpik Lion pokušaće da se ponovo izjednači sa rivalom nakom gostovanja Ažaksiju, dok trećeplasirani Olimpik Marsej dočekuje Nansi.

šampion Monpelje čeka Rems, Ren putu je u Lorijen, a Bordou stiže Valensijan.