Liga 1 - Monpelje tituli ne veruje, novi poraz Pari Sen Žermena! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Apr.2019, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Domaćin nastavlja trku za Evropu.

Fudbaleri Monpeljea pobedili su na domaćem terenu prvaka Francuske Pari Sen Žermen rezultatom 3:2 u 34. kolu Lige 1.

Loše je krenulo po domaćina koji je u 12. minutu postigao autogol, sopstvenu mrežu zatresao je Ojongo.

Uzvratio je istom merom Kimpembe devet minuta kasnije, pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

Bili su konkretniji fudbaleri Monpeljea, imali i nekoliko ozbiljnih prilika, ali Pari Sen >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Žermen je ponovo poveo u 62. minutu golom Anhela Di Marije.

Krenuo je domaćin od tog trenutka na sve ili ništa i na kraju stigao do velikog iznenađenja.

Prvo je Endi Delor nakon sjajne akcije uspeo da izjednači rezultat u 80. minutu, da bi pet minuta kasnije rezervista Sulejman Kamara iskoristio grešku Paredesa i doneo svom timu veliku pobedu.